Oficjalnie: Batman pojawi się w filmie Flashpoint

Oficjalnie: Batman pojawi się w filmie Flashpoint

Geoff Johns to jedna z najważniejszych osób jeżeli chodzi o powstawanie świata DC na dużym ekranie. W jednym z wywiadów potwierdził on, że studia ma zamiar wprowadzić alternatywną wersje Batmana do solowego filmu o Flashu.


Dla przypomnienia: Flashpoint Paradox to historia, w której Barry Allen cofa się w czasie by uratować swoją matkę. Ma to tragiczne skutki dla całej linii czasu. Trwa wielka wojna pomiędzy Atlantydą a Amazonkami, Bruce Wayne ginie w alejce - natomiast jego ojciec Thomas zaczyna swoją samotną walkę z przestępczością.


Historia ta została już zaadaptowana w filmie animowanym o takim samym właśnie tytule. W filmie BatmanvSuper w rolę ojca Bruce'a wcielał się Jeffrey Dean Morgan, który aktualnie portretuje Negana w popularnym serialu The Walking Dead. Na ten moment nie wiemy jednak kto miałby wcielić się w nowego Batmana, nie mam też pewności, że sam film ostatecznie powstanie. Musimy mieć na uwadze bardzo słabe wyniki Ligii Sprawiedliwości w Box Office. Może to rzutować na dalsze plany studia z uniwerum DC.