Najnowszy trailer Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue, ujawniony na Tokyo Games Show 2016

Dziś, 13 września 2016 około godziny 9 rano czasu polskiego, na evencie Tokyo Games Show (TGS), odbywała się konferencja Square Enix, podczas której fani serii Kingdom Hearts otrzymali zaszczyt obejrzenia nowej zapowiedzi nadchodzącej gry z serii, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue.

Należałam do tych, co konferencję oglądali ze swych domów. Podczas streamu można było obejrzeć krótką wersję zapowiedzi, po czym po kilkunastu minutach do sieci trafiła jej dłuższa wersja.

Już na samym początku odczuwa się zachwyt, bowiem oto pierwsze co słyszymy to nowa melodia. Jest to nowy remix znanej już graczom piosenki „Simple and Clean/Hikari” piosenkarki, która po długim „hiatusie” powróciła do przemysłu muzycznego, Utady Hikaru.

Nowa, jakże energiczna piosenka nosi tytuł „Simple and Clean/Hikari Ray of hope MIX”

Podczas ponad dwóch minut radości możemy zobaczyć nowe fragmenty z rozgrywki KH Dream Drop Distance, KH Birth By Sleep Fragmentary Passage oraz scenki z filmu CGI KHX Back Cover. Nowa grafika w grze zachwyca od samego początku i trudno jest oderwać wzrok od postaci.

sadfsfsfdsfsf

dsffsdfsdfsaf

asdfasfdsadfsdfsd

dasdfsadfsdfsdf

sdfasdfsdfsdf

sddfsdfsdfsdfsdf

sfsfsdffsdffrefsdffsdf

sdgsdfgdsfgds

arfsdgfdsasdfasfsf

 

Jedynym malkontentem może być dla wielu fakt, że premiera gry została przełożona z grudnia 2016 na 12 stycznia 2017 w Japonii oraz na 24 stycznia na zachodzie. Z jednej strony to dobrze, bo im lepiej będzie dopracowana, tym lepszy będzie efekt końcowy, a z drugiej źle bo po pierwsze dla zachodu to jest prawie cały miesiąc oczekiwania, a po drugie premiera ogólnoświatowa poszła w las. Konieczne będzie niestety unikanie internetu, by nie dostać spoilerami ze wszystkich stron.

Dodatkowo opóźnienie w tej odsłonie serii może oznaczać także opóźnienie dla Kingdom Hearts 3, w którego przypadku przewidywano datę premiery na środek/koniec 2017. Pożyjemy, zobaczymy.

Poniżej zamieszczam oficjalną okładkę, udostępnioną dziś po TGS

kingdom_hearts_hd_2-8_box_art

Oraz zapowiedź krótką i dwie krótkie, w języku japońskim i angielskim, gdyż w obu wersjach, słowa piosenki są inne.

krótka:

zapowiedź długa japońska:

zapowiedź długa angielska:

Dodaj komentarz